Wyniki konkursów z okazji Dnia Patrona

Każdego roku nasza szkoła obchodzi swoje święto – Dzień Patrona. W tym roku z tej okazji opiekunki SU przygotowały dla uczniów klas 4-8 konkursy online: konkurs wiedzy o Tadeuszu Kościuszce mający na celu przybliżenie uczniom postaci wielkiego bohatera oraz konkurs na najciekawszy wiersz o naszej szkole lub patronie.

Uczniowie otrzymali przez e-dziennik opracowany materiał o życiu i działalności patrona naszej szkoły, który miał być pomocą w przygotowywaniu  się do konkursu stworzonego w aplikacji Testportal. Dziękujemy za zainteresowanie i udział w konkursie. Uczniowie, którzy zajęli trzy najlepsze miejsca otrzymują nagrody.

Uczniowie, którzy uzyskali 100% i zajęli  I miejsce:

Kamila Skrodzka 8a,

Karol Grabowski 8a,

Łukasz Sokołowski 8b,

Oskar Sławecki 6b

Uczniowie, którzy uzyskali 90 % i zajęli II miejsce:

Nikola Bednarczyk 6a,

Aleksandra Sobocińska 6a,

Michał Orłowski 6b

Uczniowie, którzy uzyskali 85% i zajęli III miejsce:

Patrycja Bagińska 8a,

Mateusz Sokołowski 4b

Serdecznie dziękujemy też uczniom, którzy podjęli się napisaniawierszy o szkole lub patronie.

Nagrody za wiersze otrzymują:

Łukasz Sokołowski 8b,

Mateusz Sokołowski 4b,

Karol Grabowski 8a,

Wiktoria Bielska 6a.

Opiekunki SU

przycisk galerii