Szkolny Konkurs Recytatorski klas I – III

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest organizowanie konkursów recytatorskich dla uczniów  klas młodszych. Zwykle odbywa się to wczesną wiosną, gdy przyroda budzi się do życia. Cieszymy się bardzo, że w tym roku udało się przeprowadzić konkurs, gdyż w ubiegłym roku tuż przed jego kolejną edycją przeszliśmy na zdalne nauczanie. Obecnie jesteśmy w tej dobrej sytuacji, że pomimo pandemii możemy uczęszczać do szkoły i zaczynamy wracać do naszych corocznych imprez, oczywiście z zachowaniem wytycznych sanitarnych. Uczestnicy konkursu kolejno z poszczególnych klas zaprezentowali się przed komisją konkursową, natomiast dzieci, które z przyczyn zdrowotnych nie przyszły do szkoły, miały możliwość nagrania swoich recytacji i przesłania do wychowawców klas, które również zostały wysłuchane przez jury.

W konkursie wzięli udział uczniowie z wszystkich klas I – III, w sumie 19. Recytacje dzieci były oceniane na poziomie klas. Jury w składzie: p. Elżbieta Zawrotna-Kwiecień, p. Beata Nowicka, p. Grzegorz Paczoszka zgodnie wyłoniło laureatów i przyznało miejsca oraz wyróżnienia, jednak nagrody czekają na wszystkich uczestników konkursu.

Gratulujemy zwycięzcom oraz  wszystkim dzieciom wspaniałych występów recytatorskich. Słowa podziękowania kierujemy również do wychowawców klas za przygotowanie uczniów do konkursu.

W imieniu Komisji Konkursowej i własnym

– organizator konkursu: Mariola Olender

 

przycisk galerii