Menu Zamknij

Mikołajki on-line

6 grudnia, jak co roku obchodzimy Mikołajki. W naszej szkole tradycją jest poczta mikołajkowa, ale także ubieranie się w tym dniu na czerwono, w świąteczny sweterek lub czapkę Mikołaja. Niestety w obecnym  roku szkolnym nie możemy świętować naszej tradycji chociaż… nie do końca! Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować akcję, która w choć niewielkim stopniu pozwoli nam poczuć klimat tego dnia, ale także przypomnieć, że choć nie możemy być teraz blisko, to jednak wciąż możemy podejmować wspólne akcje. Zaproponowaliśmy wszystkim uczniom i nauczycielom wykonanie sobie zdjęcia w świątecznym stroju i przesłanie go do nas. Z nadesłanych zdjęć powstały piękne świąteczne kolaże. Niektóre klasy wraz z wychowawcą wykonały je samodzielnie. Wszystkie możecie podziwiać w naszej galerii.

Samorząd Uczniowski również wykonał swój kolaż, na którym umieścił życzenia skierowane do wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz koleżanek i kolegów. Do życzeń dołączają się także opiekunki SU : Marzena Grabowska oraz Katarzyna Łepkowska.

Wszystkim nauczycielom oraz uczniom, którzy zaangażowali się naszą akcję serdecznie dziękujemy i zapraszamy do oglądania zdjęć.

Samorząd Uczniowski

przycisk galerii

Może Ci się spodobać: