Menu Zamknij
logotyp portalu dyktanda.pl

Portal dyktanda.pl zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

Tym razem zmagania uczestników będą opierały się na objaśnianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Serwis Dyktanda.pl oczekuje, że prace konkursowe pisane będą w języku polskim, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób, które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać po angielsku. Wśród tematów wypracowań znajdują się proste i skomplikowane wyrazy, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Co warte podkreślenia, uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z dostępnej, obszernej listy), ale także nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziano nagrody gwarantowane za zgromadzenie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5.12.2021 r.

Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: dyktanda.pl

Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Zespół Dyktanda.pl

Może Ci się spodobać: